پست های ویژه مشاهده همه

آموزش تار کردن چهره در تصاویر با استفاده از ویرایشگر کامپیوتر

 

آموزش تار کردن چهره در تصاویر با استفاده از ویرایشگر کامپیوتر

 

ممکن است عکسی داشته باشید که بخواهید آن را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید اما تصویر چهره ی فردی در آن عکس وجود داشته باشد که نمی خواهید به صورت آنلاین در دسترس همگان قرار گیرد. برای این کار روش های زیادی وجود دارد. یکی از آن روش ها تار کردن چهره ی فرد است که شما می توانید این کار را با استفاده از یک وب سایت, یک برنامه ی اندرویدی یا iOS و یا با استفاده از ویرایشگر تصویر کامپیوتر خود انجام دهید.

 

مراحل :

برنامه فتوشاپ

  1. تصویر را با ویرایشگر تصویر باز کنید. در سیستم ویندوز, روی عکس مورد نظر راست کلیک کنید. با این کار یک منوی کشویی باز خواهد شد. نشانگر موس را روی گزینه ی “Open with” ببرید و گزینه های MS Paint, Photoshop یا “Choose another app. ” را انتخاب کنید.

اگر گزینه ی Choose another app را انتخاب کنید, پنجره ای باز می شود و شما به دایرکتوری برنامه ها منتقل می شوید. شما باید ویرایشگر تصویر خود را در این دایرکتوری پیدا کنید. سعی کنید پوشه “Windows Accessories” را جستجو کنید.

کاربران اپل : دکمه ی Ctrl را نگه دارید و روی تصویر مورد نظر خود کلیک کنید تا منوی کشویی باز شود و گزینه ی Open with را مشاهده کنید. برای انتخاب یک ویرایشگر می توانید روی Paintbrush کلیک کنید یا گزینه ی “Other…” را انتخاب کنید و از دایرکتوری کامپیوتر برنامه ی دلخواه خود را انتخاب کنید.

ابزار تار کردن

  1. ابزار تار کردن را پیدا کنید. حتی برنامه های ویرایشگر ساده نیز ابزار تار کردن دارند. از ویژگی راهنمای برنامه استفاده کنید و “blur,” “blurring” یا “blur tool ” را جستجو کنید.

اکثر برنامه ها زبانه ی Help دارند که در بالای پنجره ی برنامه قرار دارد.

تار کردن چهره

  1. چهره ها را تار کنید. در اکثر برنامه ها برای تار کردن صورت باید نشانگر موس را دور قسمتی از عکس که می خواهید تار شود, بکشید. برخی از ویرایشگر ها به اندازه ی یک دایره تصویر را تار می کنند.

ذخیره کردن تصویر

  1. عکس را ذخیره کنید. هنگامی که عکس به دلخواه شما تار شد, آن را ذخیره کنید. اکنون می توانید این تصویر را در هر جایی که می خواهید پست کنید و دیگر نگران حریم خصوصی آن نباشید.

منبع : آموزش تار کردن چهره در تصاویر با استفاده از ویرایشگر کامپیوتر


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال
دسته بندی خوانندگان