پست های ویژه مشاهده همه

تزئین خودکار با استفاده از کاغذ های رنگی

 

تزئین خودکار با استفاده از کاغذ های رنگی

استفاده از رنگ های مختلف می تواند تاثیر به سزایی در ظاهر خودکار شما ایجاد کند. شما می توانید طراحی دلخواه خود را به خودکار اعمال کنید. می توانید با استفاده از نوار های رنگی خودکار خود را تزئین کنید و یا خودکار خود را به شکل شاخه ی گل درآورید و درون گلدان بگذارید. تزئین خودکار کار جذابی است و هدیه ی مناسبی می تواند باشد.

 

مراحل تزئین خودکار با استفاده از کاغذ های رنگی

خودکار

 1. برای این کار باید از خودکار هایی استفاده کنید که انتهای آنها باز بشوند. از آنجایی که می خواهید خودکار ها را با استفاده از کاغذ های رنگی تزئین کنید, باید از خودکار استفاده کنید که جداره ی آن شفاف باشد.

 

 1. یک طراحی زیبا انجام دهید و از آن پرینت بگیرید. می توانید از کاغذ های رنگی آماده نیز استفاده کنید. برای انجام طراحی منحصر به فرد خود می توانید از برنامه ی PowerPoint یا Photoshop استفاده کنید. می توانید از تکرار اشکال هندسی برای طراحی درون خودکار استفاده کنید. به جای طراحی کردن می توانید نام خود را روی آن بنویسید و پرینت بگیرید.

کاغذ رنگی

 1. کاغذ های رنگی را به اندازه ای که درون لوله ی خودکار قرار بگیرند برش دهید. اندازه تقریبی آن حدودا 3 اینچ ارتفاع (7.6 سانتیمتر) و 1 اینچ عرض (2.5 سانتیمتر) است.

 

 1. انتهای خودکار را باز کنید تا لوله ی جوهر دربیاید و بتوانید کاغذ را دور لوله ی جوهر بپیچانید. اگر نتوانستید انتهای خودکار را باز کنید, می توانید سر خودکار را بپیچانید تا باز شود, سپس لوله ی جوهر خودکار را از آن خارج کنید.

پیچاندن کاغذ رنگی

 1. کاغذ را در اطراف لوله بپیچانید و آن را چسب بزنید. اطمینان حاصل کنید که طرف رنگی کاغذ رو به بیرون باشد.

خودکار تزئین شده

 1. مجددا اعضای خودکار را سر جای خود قرار دهید. ابتدا لوله ی جوهر را درون لوله ی خودکار قرار دهید, سپس دو طرف خودکار را ببندید. اگر کاغذ دور لوله بیش از حد ضخیم شده بود و نمی توانستید آن را وارد لوله ی خودکار کنید, لوله ی خودکار را خارج کنید و کاغذ را جدا کنید و از کاغذ نازک تری استفاده کنید و مجددا آن را درون خودکار قرار دهید و از ظاهر زیبای خودکار لذت ببرید.

 

منبع : تزئین خودکار با استفاده از کاغذ های رنگی


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال

  Sorry, no posts matched your criteria.

دسته بندی خوانندگان
همکاران
 • آپدیت نود 32
 • یوزر پسورد نود 32
 • لایسنس رایگان نود 32
 • خرید آنتی ویروس
 • سایت بت
  بازی انفجار
 • بازی کراش
 • شرط فا
  پورت lan استارلینک
  سایت انفجار
  بازی انفجار
  سایت بازی انفجار
  سایت شرط بندی
  جت بت
  بازی انفجار
  بت ۱۲۰
  بازی انفجار
  1xbet download