پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی ارسال فایل از طریق Hightail.com

 

نحوه ی ارسال فایل از طریق Hightail.com

 

Hightail قبلا با نام YouSendIt شناخته شده بود. در سال 2013 به نام Hightail تغییر نام داد اما سرویس ابری آن هم چنان مانند سابق است. شما از Hightail می توانید به عنوان پشتیبان فایل های خود استفاده کنید. هم چنین می توانید هر زمان که بخواهید فایل ها و پوشه های خود را با هر کسی که می خواهید به اشتراک بگذارید. برای یادگیری طریقه ی استفاده از Hightail  مراحل زیر را دنبال کنید.

 

 

مراحل :

 

  1. وارد Hightail شوید. از طریق مرورگر کامپیوتر خود وارد وب سایت Hightail شوید.
  2. وارد حساب کاربری خود شوید. از سربرگ صفحه روی لینک “Log In” کلیک کنید. در فیلد های مشخص شده نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید سپس روی دکمه ی “Log In” کلیک کنید.

هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شوید, به قسمت داشبورد منتقل می شوید و در آنجا می توانید لیست فعالیت های اخیر خود را مشاهده کنید.

  1. از بالای صفحه روی منوی Send کلیک کنید. به صفحه ی Send Files منتقل می شوید.

Hightail

  1. گیرنده ی فایل را وارد کنید. در فیلد To آدرس ایمیل گیرنده ی مورد نظر خود را تایپ کنید.

 

  1. موضوع وپیام خود را وارد کنید. مانند ارسال کردن ایمیل شما باید در قسمت Subject موضوع و در قسمت Message پیام مورد نظر خود را تایپ کنید. البته این گزینه اختیاری است.
  2. فایل ها را ضمیمه کنید. می توانید این کار را به دو روش انجام دهید :

آپلود از دسکتاپ : اگر می خواهید فایل ها را از کامپیوتر خود ضمیمه کنید روی گزینه ی “Upload from Desktop” کلیک کنید. دایرکتوری فایل های شما نمایش داده خواهد شد و شما می توانید همه ی فایل های دلخواه خود را انتخاب کنید.

انتخاب از پوشه های Hightail : اگر می خواهید فایل ها را از پوشه های Hightail  انتخاب کنید روی گزینه ی “Select from Hightail folders” کلیک کنید. دایرکتوری فایل Hightail نمایش داده خواهد شد و شما می توانید همه ی فایل های دلخواه خود را انتخاب کنید.

  1. تاریخ انقضا را تنظیم کنید. اگر می خواهید برای فایل هایی که می خواهید ارسال کنید زمان انقضا مشخص کنید, گزینه ی مربوطه را علامت بزنید. اگر این کار را انجام دهید بعد از زمان مشخص شده دیگر فایل های شما در دسترس نخواهند بود.
  2. هنگامی که کار به اتمام رسید روی دکمه ی “Send It” کلیک کنید. اکنون فایل هایی که ضمیمه کرده اید ارسال می شوند و با گیرندگان مورد نظر شما به اشتراک گذاشته می شوند.

پس از ارسال شدن فایل ها پیام تایید آن را مشاهده خواهید کرد.

در صفحه ای که مشاهده می کنید, یک لینک یا URL برای فایل های شما نمایش داده شده است.

شما می توانید از این لینک برای اشتراک گذاری در Facebook, Twitter و … استفاده کنید. هر فردی که به این لینک دسترسی داشته باشد, می تواند تا پایان تاریخ انقضا به فایل شما دسترسی داشته باشد.

 

منبع : نحوه ی ارسال فایل از طریق Hightail.com


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال
دسته بندی خوانندگان