پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی اضافه کردن حاشیه به عکس با فرمت Batch و با استفاده از  Anypic Image Resizer Pro

 

نحوه ی اضافه کردن حاشیه به عکس با فرمت Batch و با استفاده از  Anypic Image Resizer Pro

استفاده از حاشیه ها جلوه ی فوق العاده ای به عکس های شما می دهند. اضافه کردن حاشیه به عکس بسیار ساده است و زمان زیادی لازم ندارد. شما می توانید با استفاده از AnyPic Image Resizer Pro جلوه های فوق العاده ای به عکس هایتان ببخشید. برای حاشیه گذاری عکس هایتان طبق مراحل زیر پیش بروید و کاری کنید که عکس هایتان حرفه ای تر به نظر برسد.

 

مراحل

اضافه کردن عکس

 1. عکس مورد نظر را اضافه کنید. AnyPic Image Resizer Pro را باز کنید و عکس مورد نظر خود را که می خواهید به آن حاشیه اضافه کنید, انتخاب کنید. می توانید هر تعداد عکسی که می خواهید را انتخاب کنید سپس فرمت نهایی را انتخاب کنید. اگر ممکن بود می توانید سایز تصاویر را نیز تنظیم کنید.

تنظیمات

 1. تنظیمات ساده را انجام دهید. زبانه ی Border را تغییر دهید. گزینه ی Apply Border را انتخاب کنید؛ سپس گزینه ی Simple settings برای شما نمایش داده خواهد شد. سپس می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید چقدر سایز حاشیه ها بزرگ باشد. درصد بزرگنمایی حاشیه را انتخاب کنید.

تنظیمات پیشرفته

 1. تنظیمات پیشرفته را انجام دهید. زبانه ی Advanced را انتخاب کنید. برای ایجاد حاشیه در ناحیه ی خاص می توانید درصد بزرگنمایی حاشیه را برای هر طرف عکس مشخص کنید. از این قسمت می توانید رنگ حاشیه را نیز انتخاب کنید.

حاشیه دار کردن متن

 1. می توانید حاشیه یا متن را سایه دار کنید. اگر می خواهید عکس ها را در وب سایت آپلود کنید, گزینه ی watermark نیز برای شما در دسترس خواهد بود. زبانه ی Text Watermark را انتخاب کنید و چند کلمه تایپ کنید. خواهید دید که متن ها سایه دار هستند. در اینجا شما می توانید ضخامت حاشیه را نیز تغییر دهید.

انتخاب پوشه ی مقصد

 1. پوشه ی مقصد را انتخاب کنید. هنگامی که تغییرات مورد نظر خود را اعمال کردید روی گزینه ی Rename کلیک کنید و نام عکس خود را تغییر دهید. با این کار از ذخیره فایل روی فایل اصلی جلوگیری خواهد شد. برای مشخص کردن محل ذخیره ی عکس در کامپیوتر, روی دکمه ی Browse کلیک کنید و محل مورد نظر خود را مشخص کنید.

 1. روی Convert کلیک کنید تا پروسه ی تبدیل فایل شروع شود. بعد از تبدیل فایل می توانید همه ی عکس ها را در محلی که مشخص کردید پیدا کنید. موفق باشید!

 

 

منبع : نحوه ی اضافه کردن حاشیه به عکس با فرمت Batch و با استفاده از  Anypic Image Resizer Pro


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال

  Sorry, no posts matched your criteria.

دسته بندی خوانندگان
همکاران
 • آپدیت نود 32
 • یوزر پسورد نود 32
 • لایسنس رایگان نود 32
 • خرید آنتی ویروس
 • سایت بت
  بازی انفجار
 • بازی کراش
 • شرط فا
  پورت lan استارلینک
  سایت انفجار
  بازی انفجار
  سایت بازی انفجار
  سایت شرط بندی
  جت بت
  بازی انفجار
  بت ۱۲۰
  بازی انفجار
  1xbet download