پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی تبدیل فایل SWF به MOV

نحوه ی تبدیل فایل SWF به MOV

ترفند ها به شما آموزش می دهد چگونه فایل SWF را در وب سایت تبدیل Convertio آپلود کنید, و با استفاده از مرورگر اینترنت همان فایل را با فرمت MOV دانلود کنید. فایل (SWF (Small Web Format یک انیمیشن است که با استفاده از Adobe Flash ایجاد شده است. با تبدیل فایل به MOV می توانید آن را پخش و یا ویرایش کنید.

 

 

خلاصه سریع

  1. Convertio را در مرورگر خود باز کنید.
  2. روی گزینه ی From Computer کلیک کنید.
  3. فایل SWF که می خواهید به MOV تبدیل کنید را آپلود کنید.
  4. از کنار to گزینه ی MOV را انتخاب کنید.
  5. روی گزینه ی Convert کلیک کنید.
  6. روی گزینه ی DOWNLOAD کلیک کنید.

 

مراحل :

1. از طریق مرورگر اینترنت خود به وب سایت Convertio بروید. convertio.co را در نوار آدرس تایپ کنید و دکمه ی ↵ Enter یا ⏎ Return را فشار دهید. Convertio یک مبدل فایل رایگان است که می توانید از طریق مرورگر اینترنت خود به آن دسترسی داشته باشید. شما می توانید فایل را آپلود کنید, آن را به فرمت دیگری تبدیل کنید و فایل تبدیل شده را در کامپیوتر خود دانلود کنید.

Select Files to Convert

2. از پایین قسمت ” Select Files to Convert ” روی دکمه ی قرمز رنگ From Computer کلیک کنید. شما می توانید این دکمه را وسط صفحه ی اصلی Convertio پیدا کنید. با این کار می توانید فایل مورد نظر خود را از پنجره ای که برای شما باز می شود, انتخاب کنید.

هم چنین, می توانید فایل مورد نظر خود را بکشید و در این صفحه رها کنید. با این کار فایل شما به صورت خودکار آپلود خواهد شد.

فایل SWF

3. فایل SWF مورد نظر خود را آپلود کنید. در پنجره ی file explorer فایل را انتخاب کنید و روی گزینه ی Open کلیک کنید.

اگر می خواهید چندین فایل را تبدیل کنید, در سیستم ویندوز دکمه ی Control و یا در سیستم مکینتاش دکمه ی ⌘ Command را نگه دارید و همه ی فایل های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرمت فایل

4. روی منوی کشویی فرمت کلیک کنید. در این صفحه لیستی از فایل های آپلود شده را مشاهده خواهید کرد. در سمت راست لیست فیلد “to” را مشاهده خواهید کرد که مشخص می کند شما می خواهید فایل خود را به چه فرمتی تغییر دهید.

5. نشانگر موس خود را روی گزینه ی VIDEO در منوی کشویی ببرید. با این کار لیستی از فرمت های در دسترس برای ویدئو نمایش داده خواهد شد.

فرمت mov

  1. از این لیست گزینه ی MOV را انتخاب کنید. هنگامی که این گزینه را انتخاب می کنید فایل SWF شما به MOV تبدیل خواهد شد.

دکمه convert

  1. روی دکمه ی قرمز رنگ Convert کلیک کنید. شما می توانید این دکمه را از پایین لیست فایل های آپلود شده پیدا کنید. با این کار فایل های شما به فرمت دلخواه تبدیل خواهند شد. هنگامی که فرایند تبدیل در حال انجام است دکمه ی Convert به “Please Wait” تبدیل خواهد شد.

دکمه دانلود

8. روی دکمه ی سبز رنگ DOWNLOAD کلیک کنید. این دکمه هنگامی که تبدیل با موفقیت انجام شود در سمت راست فایل نمایش داده می شود.

با این کار فایل MOV در پوشه ی دانلود های مرورگر شما دانلود خواهد شد.

اگر برای ذخیره ی فایل ها پوشه ی پیش فرض انتخاب نکرده اید, در این مرحله باید محلی را برای ذخیره ی فایل مشخص کنید.

 

منبع : نحوه ی تبدیل فایل SWF به MOV


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال

    Sorry, no posts matched your criteria.

دسته بندی خوانندگان