پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی دانلود تصاویر توییتر در دستگاه اندروید

 

نحوه ی دانلود تصاویر توییتر در دستگاه اندروید

 

دانلود تصاویر از توییتر در گوشی هوشمند و کامپیوتر کار ساده ایست. در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه تصاویر را از توییتر یا از توییت هایی که دارای چند عکس هستند دانلود کنید. اگر می خواهید تصویری را از توییتی که دارای چندین عکس است دانلود کنید باید مراحل متفاوتی را طی کنید. برای یادگیری نحوه ی دانلود تصاویر توییتر ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

 

 

مراحل :

Twitter

  1. توییتر را باز کنید. با اطلاعات کاربری خود وارد توییتر شوید.

اگر در دستگاه خود برنامه ی توییتر را ندارید, می توانید آن را به صورت رایگان از Google Play Store دانلود کنید. اگر شما از برنامه ی دیگری برای دسترسی به توییتر استفاده می کنید, هم چنان می توانید عکس های توییتر را ذخیره کنید اما مراحل آن متفاوت است.

 

  1. به توییتر اجازه ی دسترسی به تصاویر بدهید. برنامه ی Settings را باز کنید. در برنامه ی Settings, گزینه ی Privacy و Photos را انتخاب کنید. دکمه ی Twitter را فشار دهید تا به رنگ سبز تغییر کنید. اگر این دکمه به رنگ سبز است, نیازی به ضربه زدن این دکمه نیست.

با این کار به توییتر اجازه می دهید تا عکس ها را در photo roll ذخیره کند. اگر به توییتر اجازه ی دسترسی ندهید, عکس ها ذخیره نخواهند شد.

تصویر انتخابی

  1. تصویری که می خواهید ذخیره کنید را پیدا کنید. در توییتر جستجو کنید و تصویر مورد نظر خود را پیدا کنید. برای بزرگ کردن تصویر روی آن ضربه بزنید.
  2. تصویر را ذخیره کنید. از گوشه ی سمت راست روی دکمه ی منو ضربه بزنید. روی گزینه ی Save ضربه بزنید. اکنون تصویر در حافظه ی دستگاه اندروید شما ذخیره می شود. اگر تا به حال هیچ تصویری در توییتر ذخیره نکرده اید, در این مرحله یک پوشه برای توییتر ایجاد می شود.
  3. تصویر را باز کنید. بسته به تنظیمات, می توانید از طریق Photos یا Gallery به عکس ها دسترسی پیدا کنید.

منبع : نحوه ی دانلود تصاویر توییتر در دستگاه اندروید


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال
دسته بندی خوانندگان