پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی دانلود ویدئو های یوتیوب در سیستم عامل مکینتاش

 

نحوه ی دانلود ویدئو های یوتیوب در سیستم عامل مکینتاش

 

ممکن است بخواهید ویدئو های یوتیوب را در سیستم عامل مکینتاش دانلود کنید. این کار بسیار ساده است و شما می توانید با استفاده از مرورگر Chrome آن را انجام دهید.

 

مراحل :

 

  1. Google Chrome را باز کنید. برای این کار نسخه ی سیستم شما باید Mac OSX 10.6 یا بالاتر باشد. در این روش شما باید ویدئو را از حافظه پنهان Chrome کپی و جایگذاری کنید. بنابراین در مرورگر های Safari, Firefox, Internet Explorer نمی توانید این کار را انجام دهید.

ویدئو یوتیوب

  1. ویدئوی یوتیوب را انتخاب کنید. به وب سایت مورد نظر بروید و ویدئو را جستجو کنید. ویدئو را باز کنید, آن را متوقف کنید و اجازه دهید به صورت کامل بارگذاری شود.

پوشه caches

  1. پوشه ی Library را باز کنید. پوشه ی Cache را پیدا کنید و آن را باز کنید. برای باز کردن حافظه ی پنهان Google Chrome به ترتیب به قسمت های زیر بروید:

Google → Chrome → Default → Cache

فایل ویدئو

  1. فایل ویدئو را پیدا کنید. این قسمت کمی مشکل است. فایل ویدئو با نامی که شما بشناسید در این قسمت ذخیره نمی شود بنابراین باید از پایین لیست شروع کنید و به حجم ویدئو دقت کنید. بسته به زمان و کیفیت ویدئو, حجم یک ویدئوی HD بین 20-40MB می باشد. هنگامی که فایل را پیدا کردید روی آن راست کلیک کنید, آن را کپی و در دسکتاپ جایگذاری کنید.

تغییر نام فایل

  1. فایل را تغییر نام دهید. برای باز کردن ویدئو در Quicktime یا پخش کننده های دیگر, باید نام فایل را تغییر دهید و در انتهای نام, پسوند .mp4 را وارد کنید. پنجره ای باز خواهد شد و از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید پسوند را اضافه کنید. روی گزینه ی yes کلیک کنید و ویدئو را تغییر نام دهید.

سپس برای باز کردن فایل روی آن دوبار کلیک کنید.

 

منبع : نحوه ی دانلود ویدئو های یوتیوب در سیستم عامل مکینتاش


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال
دسته بندی خوانندگان