پست های ویژه مشاهده همه

نحوه ی نصب Buildcraft

 

نحوه ی نصب Buildcraft

 

بهترین پلت فرم برای بازی Minecraft ویندوز است و بهترین نسخه برای Minecraft و Buildcraft هم برای ویندوز طراحی شده است. Buildcraft یک اصلاح بزرگ برای Minecraft است که گزینه های ساخت و ساز زیادی را در اختیار کابران قرار می دهد. برای نصب این برنامه باید چند قطعه ی مهم آن را ( از جمله Forge ) نصب کنید. هنگامی که آن برنامه را نصب کردید, آماده ی نصب Buildcraft خواهید بود.

Minecraft launcher

 

مراحل :

 

 1. لانچر Minecraft را باز کنید. برای این کار از صفحه ی دسکتاپ دوبار روی آیکون آن کلیک کنید.
 2. روی “Edit Profile.” کلیک کنید. Profile Editor نمایش داده می شود. از پایین قسمت Use version گزینه ی “Release 1.6.4” را انتخاب کنید و از گوشه ی سمت راست پنجره ی Profile Editor روی گزینه ی “Save Profile” کلیک کنید.
 3. روی “Play.” کلیک کنید. با این کار لانچر فایل های نسخه ی Minecraft را دانلود خواهد کرد.

 

نحوه ی نصب Forge :

 1. به صفحه ی دانلود Minecraft Forge بروید. روی این لینک کلیک کنید :

http://files.minecraftforge.net/

روی فایل نصب کلیک کنید و آن را دانلود کنید.

 

 1. Forge را دانلود کنید. در مرحله ی قبلی به صفحه ی adfly میروید و در آنجا باید 5 ثانیه صبر کنید تا بتوانید فایل را دانلود کنید.

بعد از این پنج ثانیه روی دکمه ی “Skip Ad” کلیک کنید تا دانلود آغاز شود.

 1. Forge را نصب کنید. هنگامی که به پنجره ی Mod System Installer رسیدید روی “OK” کلیک کنید تا Forge در کامپیوتر شما نصب شود.
 2. لانچر Minecraft را مجددا باز کنید. این بار روی منوی کشویی سمت راست “Profile” کلیک کنید و “Forge.” را انتخاب کنید سپس روی گزینه ی “Play.” کلیک کنید.
 3. Minecraft را راه اندازی کنید.

 

 

 

 

محوه ی نصب Buildcraft :

 1. Buildcraft را دانلود کنید. به صفحه ی https://www.mod-buildcraft.com/pages/download.html بروید و نسخه ی مناسب Minecraft را دانلود کنید.
 2. لانچر Minecraft را مجددا باز کنید و روی “Edit Profile.” کلیک کنید. سپس از پایین Profile Editor روی دکمه ی “Open game Dir” کلیک کنید و پوشه ای که Minecraft در آن نصب شده است را باز کنید.
 3. پوشه ی “mods” را باز کنید. سپس فایل Buildcraft.jar را در پوشه ی mod کپی کنید.
 4. Minecraft را با لانچر باز کنید. سپس از پایین منوی بازی روی “Mods” کلیک کنید.
 5. پایان. در سمت چپ صفحه ی بعد لیست نصب شده های mods بازی Minecraft را مشاهده خواهید کرد. Buildcraft را مشاهده خواهید کرد. روی “Done,” کلیک کنید.

منبع : نحوه ی نصب Buildcraft


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان