پست های ویژه مشاهده همه

ویژگی های کلیپبورد در ویندوز 10

 

ویژگی های کلیپبورد در ویندوز 10

کلیپ بورد در ویندوز 10 با ویژگی های بسیار بیشتری از قبل طراحی شده است. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از کلیه ویژگی های کلیپ بورد ویندوز 10 استفاده کنید. برای استفاده از این ویژگی ها باید از نسخه ی به روز رسانی شده ی 10 October 2018 استفاده کنید.

 

کلیپ بورد

مراحل :

 1. برای دسترسی به تنظیمات کلیپبورد به آدرس “Settings” > “System” > “Clipboard” بروید. از اینجا می توانید به تنظیمات کلی کلیپبورد دسترسی پیدا کنید.
 2. شما می توانید تاریخچه ی کلیپبورد را خاموش یا روشن کنید. اگر تاریخچه ی کلیپبورد را خاموش کنید, تاریخچه ی کلیپبورد همیشه پاک خواهد شد.
 3. کلیپ بورد خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید.این ویژگی تنها در Android SwiftKey beta و دستگاه های دیگری که نسخه ی به روز رسانی شده ی October 2018 را دارند جواب می دهد. اطمینان حاصل کنید که در SwiftKey و دیگر دستگاه های ویندوز وارد حساب مایکروسافت خود شده باشید.

برای وارد شدن به حساب مایکروسافت SwiftKey باید به “SwiftKey Settings” > “Accounts” بروید.

برای وارد شدن به حساب مایکروسافت ویندوز به “Settings” > “Accounts” > “Email & Accounts” بروید و گزینه ی “Sign in with your Microsoft Account instead” را انتخاب کنید.

 1. شما می توانید همگام سازی خودکار را خاموش یا روشن کنید. برای روشن کردن این حالت, گزینه ی “Automatically sync text I copy” را انتخاب کنید. اگر این حالت خاموش است شما می توانید دکمه های ⊞ Win+V را فشار دهید و انتخاب کنید که می خواهید کدام مورد همگام سازی شود, سپس روی آیکون cloud کلیک کنید.
 2. شما می توانید تمام داده های کلیپبورد را پاک کنید. برای پاک کردن همه ی داده ها روی دکمه ی clear کلیک کنید. به جز مواردی که پین کرده اید, همه ی داده هایی که کپی یا جایگذاری یا برش داده اید, پاک خواهند شد.

 

منبع : ویژگی های کلیپبورد در ویندوز 10


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان
همکاران
 • آپدیت نود 32
 • یوزر پسورد نود 32
 • لایسنس رایگان نود 32
 • خرید آنتی ویروس
 • سايت پیش بینی
  بازی انفجار
 • بازی کراش
 • شرط فا
  سایت انفجار
  بازی انفجار
  سایت بازی انفجار
  سایت شرط بندی
  بازی انفجار
  بازی انفجار
  سایت بازی انفجار
  بت فوروارد
  وان ایکس بت
  jetbet