پست های ویژه مشاهده همه

فیلمینو : دانلود فیلم ایرانی

فیلمینو

فیلمینو چیست؟
فیلمینو ، بزرگ ترین سایت دانلود فیلم که هم اکنون در حال فعالیت است می باشد . این سایت بروز ترین فیلم های ایرانی و فیلم های دوبله فارسی در سریع ترین زمان در اختیار شما کاربران قرار می دهد . یکی از خصوصیات مثبت این سایت بروز بودن در فیلم های خود است به طوری که تمام اخبار و تیزر های یک فیلم ها در همان روز انتشار قرار می دهد . هم اکنون می توانید از سایت فیلمینو برای دانلود آثار دلخواه استفاده کنید.

دانلود فیلم ایرانی جدید با لینک مستقیم :
فیلمینو رسانه ای است که فیلم های خود را با لینک مستقیم و پر سرعت آماده می کند . توجه داشته باشید که حجم بعضی از لینک های فیلم به صورت نیم بها محاسبه می شود که خود یک خصوصیت خوبی است . در این سایت فیلم های خارجی با سبک های مختلف مانند: اکشن ، ترسناک ، هیجانی ، عاشقانه و … قرار دارد و فیلم های ایرانی با سبک های : حماسی ، کمدی ، ترسناک و … دستبندی شده است .

10 فیلم ایرانی برتر سایت فیلمینو :

دانلود فیلم آینه بغل
1- فیلم آینه بغل
جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی در سال 1396 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را منصور سهراب پور و امیر پروین حسینی بر عهده گرفته و این سه نفر، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از قبیل محمدرضا گلزار ، جواد عزتى ، یکتا ناصر ، نازنین بیاتى ، سیامک صفرى ، مه لقا باقرى ، رضا نیکخواه ، بهاره رهنما و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند. در خلاصه داستان فیلم آینه بغل آمده است ” قیمت آینه بغل ماشین بعضى ها معادل زندگى خیلى هاست …. ” و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم آینه بغل مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید لینک های دانلود فیلم ایرانی آینه بغل را در فیلمینو پیدا کنید.

2- فیلم به وقت شام
جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی‌ کیا در سال 1396 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را محمد خزاعی بر عهده گرفته و این دو، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از قبیل بابک حمیدیان ، هادی حجازی فر و به همراه جمعی از بازیگران مطرح سوری و لبنانی و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند. در خلاصه داستان فیلم پرواز به وقت شام آمده است ” هادی حجازی‌فر و بابک حمیدیان، خلبان و کمک‌ خلبان هواپیما، پدر و پسری هستند که در کنار یکدیگر قرار است یک محموله بشر دوستانه را از ایران به سوریه منتقل کنند، اما در سوریه توسط تروریست‌ های تفکیری به دام افتاده و به اسارت برده می‌ شوند …. ” و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم به وقت شام مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم به وقت شام با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

فیلم به وقت شام به موضوع مدافعان حرم و تروریست‌ های تکفیری می‌ پردازد؛ با این داستان که ” یک فروند هواپیمای کمکی ایران برای سوریه است که برای فرود در فرودگاه دمشق دچار مشکل می‌ شود …. ”
به روایت حاتمی‌ کیا فیلم پرواز به وقت شام داستان یک فروند هواپیمای ترابری ایرانی است که از ایران عازم فرودگاه دمشق می‌ شود. هادی حجازی‌ فر و بابک حمیدیان، خلبان و کمک‌ خلبان هواپیما و پدر و پسر هستند. آن ها در کنار یکدیگر قرار است یک محموله بشر دوستانه را از ایران به سوریه منتقل کنند. پدر و پسر خلبان در سوریه میان تروریست‌ های تکفیری به دام افتاده و به اسارت برده می‌شوند. حالا آن ها اسیر داعش‌ هستند.

ابراهیم حاتمی‌ کیا تصویربرداری‌ فیلم خود را در لوکیشن‌ های متعددی انجام داده است؛ از تهران، روستاهای شهریار و مشهد گرفته تا شیراز و سیستان‌ و بلوچستان؛ نماهای باز فیلم که به موقعیت ژئوپلتیکی صحراها و بیابان‌ های سوریه شباهت داشته باشد، در پایگاه هفتم شکاری‌ -‌ ترابری فرودگاه شیراز فیلمبرداری شده است. بخش‌ های دیگری از فیلم پرواز به وقت شام در روستایی در اطراف شهریار و همچنین شهرک سینمایی دفاع مقدس انجام شده است. لوکیشن اطراف شهریار مربوط محل استقرار تروریست‌ ها و برای تصویربرداری صحنه‌ های مربوط به مقر داعش بوده است. تیم فیلم در شهرک سینمایی دفاع مقدس هم با ساخت دکور، اقدام به شبیه‌ سازی آن بخش از آثار باستانی سوریه (شهر باستانی پالمیرا) کرده بود که توسط نیروهای داعش بعد از تصرف، منهدم و نابود شدند.

دانلود فیلم لونه زنبور

3- فیلم لونه زنبور
جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی برزو نیک نژاد در سال 1396 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را سعید خانی بر عهده گرفته و این دو، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از قبیل محسن کیایی ، پژمان جمشیدی ، بهاره کیان افشار ، رعنا آزادی فر ، فرید سجادی حسینی و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند. در خلاصه داستان فیلم لونه زنبور آمده است ” تا حالا از نزدیک دست چپ زن یه پادشاه دیدی …. ” و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم لونه زنبور مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم لونه زنبور با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

موضوع فیلم لونه زنبور کمدی – اجتماعی می باشد با این داستان که ” تا حالا از نزدیک دست چپ زن یه پادشاه دیدی ؟ …. “

برزو نیک نژاد کارگردان سینما و سریال‌ های تلویزیونی در مورد فیلم لونه زنبور و اینکه بعد از ساخت این فیلم چه کارهایی انجام خواهد داد، گفت : لونه زنبور را برای مخاطبان ساخته‌ ام تا بعد از خروج از سینما حالشان خوب شود و دقایقی که در سالن هستند حال خوبی داشته باشند، یک فیلم مفرح مردم پسند که چهره‌ های آشنای کمدی هم در این فیلم ایفای نقش می‌ کنند.


4- فیلم دشمن زن

جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی کریم امینی در سال 1397 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را محمدحسین فرحبخش و عبدالله علیخانی بر عهده گرفته و این سه، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از سام درخشاني، گوهر خيرانديش، بهاره كيان‌افشار، بهرنگ علوي، الناز حبيبي، مريم سعادت، مونا شناس، اميرحسين آرمان، سيروس همتي و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم دشمن زن مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم دشمن زن با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

5- فیلم ملی و راه های نرفته اش
جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی تهمینه میلانی در سال 1396 – 1395 به شمار می رود که تهیه کنندگی آن را محمد نیک‌بین بر عهده گرفته و این دو، دست در دست هم و با درخشش هنرمندانی از قبیل میلاد کی مرام، ماهور الوند، السا فیروزآذر، جمشید هاشم‌پور، افسراسدی، جمشید جهانزاده، فرزانه نشاط‌خواه، ستاره اسکندری،فلور نظری،بابک قادری و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند.

در خلاصه داستان فیلم ملی و راه های نرفته اش آمده است ” ملیحه، دختر جوان و کم‌تجربه عاشق جوانی به نام سیامک می‌شود و بر خلاف میل خانواده، با او ازدواج می‌کند و به زودی تفاوت دیدگاه و اختلاف فرهنگی بین این دو آشکار می‌شود.” و ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم ملی و راه های نرفته اش مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار
در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم ملی و راه های نرفته اش با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

6- فیلم عصبانی نیستم
جدیدترین فیلم ایرانی به کارگردانی ، نویسندگی و تهیه کنندگی رضا درمیشیان در سال 1392 به شمار می رود و با درخشش هنرمندانی از قبیل باران کوثری ، نوید محمدزاده ، رضا بهبودی ، میثاق زارع ، محمد کارت و دیگر بازیگران سعی در تسخیر سینمای با ارزش ایران دارند. در خلاصه داستان فیلم عصبانی نیستم آمده است ” عصبانی نیستم! داستان «نوید» با نقش‌ آفرینی نوید محمدزاده دانشجوی ستاره‌ دار و اخراجی است که برای فراهم‌ آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌ اخلاقی‌ های جامعه، با خود تمرین می‌ کند تا «عصبانی» نباشد و در تلاش است تا دختر مورد علاقه‌ اش «ستاره» با بازی باران کوثری را از دست ندهد…. ” ما نیز هر ثانیه، شما دوست داران هنر هفتم (سینما) را از آخرین رویدادها و اخبار فیلم عصبانی نیستم مطلع خواهیم ساخت و پس از بازتاب و انتشار آن در شبکه های پخش خانگی و با رضایت صاحب اثر شما می توانید به دانلود رایگان فیلم عصبانی نیستم با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

دانلود فیلم شماره 17 سهیلا

7- فیلم شماره 17 سهیلا
فیلمی اجتماعی است که کارگردانی و نویسندگی آن را محمود غفاری بر عهده داشته است . تهیه کنندگی فیلم نیز بر عهده ی سید امیر سیدزاده بوده است . این فیلم محصول سال 1394 می باشد و بازیگرانی مانند زهرا داوودنژاد ، بابک حمیدیان ، احسان امانی و مهرداد صدیقیان و … در آن به ایفای نقش پرداخته اند . فیلم شماره 17 سهیلا اولین فیلم بلند محمود غفاری است . او پیش از این فیلم های کوتاه و مستند موفقی ساخته بود . محمود غفاری در اولین فیلم سینمایی بلند خود ، که در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد ، به موضوع خاصی پرداخته است و مشکلات ازدواج در سنین بالا برای دختران را نمایش می دهد . هم اکنون شما می توانید به دانلود رایگان فیلم شماره 17 سهیلا با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده
8- فیلم مغزهای کوچک زنگ زده
فیلمی محصول سال 1396 است که هومن سیدی کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده داشته است . فیلم مغزهای کوچک زنگ زده در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر ، کاندیدای دریافت یازده جایزه شد و موفق شد از میان آن ها برنده چهار جایزه شود . موضوع این فیلم در مورد سه برادر است که در یک شهر پر از جنایت به پخش مواد مخدر می پردازند. این فیلم به تازگی اکران خود را آغاز کرده است و و پس از انتشار آن در شبکه های پخش خانگی شما می توانید به دانلود فیلم مغزهای کوچک زنگ زده با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

دانلود فیلم سوفی و دیوانه
9- فیلم سوفی و دیوانه
فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی کرم‌پور می باشد . نویسندگی فیلمنامه نیز بر عهده ی مهدی سجاده‌چی و مهدی کرم‌پور بوده است . در این فیلم بازیگرانی مانند امیر جعفری ، به‌آفرید غفاریان ، رضا یزدانی ، محمدرضا شریفی‌نیا و… به ایفای نقش پرداخته اند . داستان این فیلم در مورد شخصی به نام امیر است که قصد خودکشی دارد ، اما ناگهان با دختری به نام سوفی رو به رو می شود و سوفی تلاش می کند تا او را از خودکشی منصرف کند … فیلم سوفی و دیوانه به تازگی اکران خود را آغاز کرده است و پس از انتشار آن در شبکه های پخش خانگی شما می توانید به دانلود رایگان این فیلم با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.

دانلود فیلم ماجرای نیمروز 2
10- فیلم ماجرای نیمروز 2
فیلمی در ژانر دفاع مقدس است که کارگردانی آن را محمدحسین مهدویان و تهیه ‌کنندگی آن را سید محمود رضوی بر عهده دارد . این فیلم در ادامه ی قسمت اول ، یعنی ماجرای نیمروز 1 ، ساخته خواهد شد و عملیات مرصاد را به تصویر خواهد کشید . در این فیلم بازیگرانی مانند محسن کیایی ، بهنوش طباطبایی ، جواد عزتی ، هادی حجازی فر ، هستی مهدوی فر ، مهدی زمین پرداز ، حسین مهری به ایفای نقش پرداخته اند .این فیلم هم اکنون در حال ساخت است و پس از انتشار آن در شبکه های پخش خانگی شما می توانید به دانلود رایگان فیلم ماجرای نیمروز 2 : رد خون با لینک مستقیم از سایت فیلمینو بپردازید.


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان