پست های ویژه مشاهده همه

اجاره کالا، جایگزینی برای خرید موقت

امروزه با توجه به گسترش روابط و افزایش نیاز به منابع مختلف و کم شدن قدرت خرید بین اقشار جامعه ، اجاره کالا میتواند جایگزین مناسبی برای خرید باشد.

ej

با به وجود آمدن نیاز های مقطعی به یک کالای خاص ، اجاره آن کالا بسیار اقصادی تر  نسبت به خرید آن خواهد بود. برای مثال تجهیزات پزشکی را در نظر بگیرید که بعد از طی دوره درمان دیگر کاربرد خود را از دست میدهد .

شخصی را در نظر بگیرید که برای راه اندازی کسب و کار کوچکی ، قبل از هزینه بالا و سرمایه گذاری میخواهد به صورت تستی کار را انجام داده  و نتیجه را بررسی کند. او میتواند با اجاره تجهیزات و ماشین آلات ، به صورت موقت کار کرده و سپس تصمیم به سرمایه گذاری بگیرد.

شخصی را در نظر بگیرید که بصورت موقت نیاز به هیلتی و یا هرنوع تجهیزات ساختمانی در ساختمان خود دارد، آیا خرید این کالا مقرون به صرفه است ؟

شخصی را در نظر بگیرید که با اجاره خودرو  برای یک مسافرت ، دیگر هزینه های جانبی و استهلاک خودرو را پرداخت نخواهد کرد .

امروزه در کشور های توسعه یافته با به اشتراک گذاری منابع ، بسیاری از هزینه های خانوار و کسب و کار ها پایین آمده اند . این سایت ها یکی از پر کاربرد ترین سایت ها ی آنها بوده و فرهنگ اجاره و به اشتراک گذاری به خوبی در آنها به چشم میخورد.

طبق آمار رسمی در کشور عزیزمان، مصرف گرایی به شدت بالا بوده و جای یک پلتفرم که به مردم برای به اشتراک گذاری منابع فیزیکی خود کمک کند خالی بوده است. به خصوص در شرایط کنونی کشور که قدرت خرید پایین بوده  و بیش از پیش نیاز به اشراک گذاری دیده میشود ، وقت آن رسیده که با اشاعه فرهنگ اجاره به اقتصاد کشور نیز کمک کنیم.

همینطور ممکن است شما وسیله ای را قبلا خریده باشید و اکنون دیگر به آن نیاز نداشته باشید ، آیا  تا به حال به فکر  کسب درآمد از آن بوده اید ؟

بسیاری از ما وسایلی در انباری خود  داریم که دیگر به دردمان نمیخورد و در عین حال افراد بسیاری وجود دارند که نیازمند این  وسایل هستند. با اجاره این وسایل  به راحتی میتوانیم از آنها کسب درآمد کنیم . با این کار نه تنها برای خود درآمدی  کسب کرده ایم  ، بلکه به اشخاصی که نیاز به کالای ما داشته اند نیز کمک کرده ایم.

در سایت اجارکس که به عنوان اولین پلتفرم اجاره آنلاین در ایران از سال 95 شروع به فعالیت نموده اند ، به راحتی میتوانید هرچیزی که میخواهید اجاره کنید و یا وسایل خود را برای اجاره ثبت نمایید.

این سایت در تمام شهر های کشور فعال بوده و شما میتوانید با ورود به سایت شهر خود را انتخاب کنید تا در هر یک از گروه های اصلی زیر به دنبال کالای مورد نظر خود باشید :

* املاک

*  بازی و سرگرمی  که شامل انواع کنسول های بازی ps4  و xbox و غیره است .

*  تجهیزات پزشکی که شامل ویلچر، تخت بیمارستان ، دستگاه های کمک تنفسی و غیره است.

* تجهیزات نمایشگاهی  که بخش بزرگی از نیاز های مقطعی شرکت ها برای حضور در یک نمایشگاه را تامین میکند . این بخش شامل اجاره انواع سیستم های صوتی ، تلوزیون شهری ، اجاره باند و اکو  می باشد.

*تجهیزات و ماشین آلات ، این بخش شامل انواع تجهیزات صنعتی و غیر صنعتی برای اجاره است.

* انواع خدمات از پرستار در منزل گرفته تا وکیل دادگستری

* خدمات مجالس برای مراسم های شما و هر آنچه نیاز دارید مانند اجاره لباس عروس و غیره در اینجا یافت میشود.

* اجاره خودرو که بانک وسیعی از انواع مدل های خودرو برای اجاره درآن وجود دارد.

اگر شما نیز نسبت به  اجاره کالای مورد نظر خودتون مشتاق شدید ، کافی است وارد سایت اجارکس شده و با سه کلیک به خواسته خودتون برسید. همچنین میتونید با اشتراک گذاری این مطلب در کمک به فرهنگ اجاره و  اشتراک گذاری منبع  سهیم شوید.  همین امروز شروع کنیم.


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال

    Sorry, no posts matched your criteria.

    Sorry, no posts matched your criteria.

دسته بندی خوانندگان