پست های ویژه مشاهده همه

چند نکته در مورد دانلود پروپوزال آماده مدیریت و انجام پایان نامه و رساله دکتری که باید بدانید!

امروز می خواهم چند نکته مهم در مورد دانلود نمونه پروپوزال های آماده در سایت های مختلف و در رشته های گوناگون مانند مدیریت و حسابداری برای شما بگویم که این موارد در انجام پایان نامه دکتری و رساله بسیار مهم است. باید دانشجویان دقت کنند که تمامی این موارد در شرایط مختلف می تواند تا اندازه ای تفاوت داشته باشد. اگر حاضر هستید با آسان داک همراه باشید تا این موارد جالب را بدانید:

– اول اینکه همیشه بدانید که دقیقا دنبال چه مطلبی هستید تا مبادا سایر موارد مشابه را دانلود کنید. در برخی موارد شما به دنبال نمونه پروپوزال حسابداری هستید و دقیقا می خواهید آن را دانلود کنید ولی سایت ها برای شما موارد دیگری را به نمایش در می آورند و شما با فرض مشابه بودن علاقه مند می شوید آنها را خریداری کنید. اگرچه ممکن است این مورد هم تا حدی به کار شما بیاید ولی آنچه که می تواند کمک بیشتری برای یادگیری و ارائه به شما بکند همان پروپوزال نمونه رشته حسابداری می باشد که باید دنبال آن باشید.

 

– مورد بعدی اینکه وقتی طرحی را برای تحویل به استاد می خواهید نباید همانطور که از سایتی خریداری کردید تحویل بدید بلکه باید تغییرات مهمی را در آن لحاظ کنید. اول اینکه فرم خام پروپوزال دانشگاه خودتان را باید از وب سایت مربوطه دانلود کرده و پروپوزال را در آن کپی کنید. این کار باعث می شود تا کار برای خودتان به نظر برسد. همچنین اگر تحقیقی دارای مطالعه موردی بود آن را به شهر خودتان تغییر دهید. این کارها باعث می شود پروپوزال تغییرات اساسی یافته و جدید شود.

– سوم اینکه در مورد پروپوزال های حساس تر که مخصوص انجام رساله دکتری می باشد، باید دقت بیشتری به عمل آورد. اینگونه پروپوزال ها معمولا باید بسیار حرفه ای تر نوشته شوند و با توجه به رشته مثلا حسابداری، روانشناسی، علوم تربیتی و مدیریت و اقتصاد کار بسیار بیشتری را طلب می کند و باید از نظر همه بخش ها از بیان مسأله تا روش تحقیق بررسی شوند.

– نکته دیگر آنکه از سایت هایی استفاده شود که پروپوزال های متنوعی را در خود جای داده است و شماره پشتیبانی دارد. این کار در صورت بروز خطاهای احتمالی در هنگام دانلود بسیار می تواند به شما کمک کند. از این خطاها هم زیاد پیش می آید و به یک شماره حتما احتیاج پیدا خواهید کرد.

– کسانی که در مقاطع بالاتر تحصیلات تکمیلی هستند و تاکنون پروپوزال آماده از سایتی دانلود نکردند می توانند از تجربیات دانشجویان دیگر سال های بالایی استفاده کنند تا سایت های برتر در این زمینه را به آنها نشان دهد. حتی برخی اساتید راهنما و مشاور هم می توانند در این زمینه و همچنین در زمینه نوشتن خود تز به دانشجویان کمک برسانند.

– برخی از دانشجویان به دنبال مقاله بیس پایان نامه برای کارشناسی ارشد و دکتری هستند. همچنین عده ای مبانی نظری برای فصل دوم پایان نامه خود و یا حتی در پروپوزال نویسی می خواند و اینگونه موارد هم می توانید در سایت ها پیدا کنید. سعی کنید همیشه طرح های دارای منابع جدید را دانلود کنید که این اعتبار بیشتری به تز شما خواهد داد. برای بسیاری از کارهای تحصیلات تکمیلی ترجمه نیاز می باشد. برای ترجمه تخصصی و ترجمه فوری سایت های زیادی هستند که کارهای خوبی تحویل می دهند. همچنین می توانیم برای ترجمه کتاب به این سایت ها اعتماد کنیم. در همه این سایت ها قیمت های متفاوتی برای ترجمه درخواست می شود که باید با بررسی کیفیت کار و همچنین قیمت ها یکی از آنها را برای سفارش انتخاب کنیم. برای فهمیدن کیفیت کار یک موسسه ترجمه می توانیم از یک پاراگراف تست استفاده کنیم و تحویل بگیریم.


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

دسته بندی خوانندگان
همکاران
 • آپدیت نود 32
 • یوزر پسورد نود 32
 • لایسنس رایگان نود 32
 • خرید آنتی ویروس
 • سايت پیش بینی
  بازی انفجار
 • بازی کراش
 • شرط فا
  سایت انفجار
  بازی انفجار
  سایت بازی انفجار
  سایت شرط بندی
  بازی انفجار
  بازی انفجار
  سایت بازی انفجار
  هات بت
  بت فوروارد
  وان ایکس بت