پست های ویژه مشاهده همه

آیا فقط زنان رمان عاشقانه دوست دارند؟

رمانهای احساسی و عاشقانه در میان زنان بسیار طرفدار پیدا کرده است. رمان عاشقانه یک داستان بلند و طولانی است که درباره رابطه عاشقانه دو نفر از تخیل نویسنده نوشته می شود. در داستان های عاشقانه به عشق و عاشقی بسیار اهمیت داده می شود. در رمان عاشقانه به شخصیت انسان ها اهمیت داده نمی شود بلکه آن چیزی که مهم است حادثه ها و داستان هایی است که اتفاق می افتد. رمان به انواع مختلفی تقسیم می شود که عبارتند از: رمان اجتماعی، رمان انتقاد اجتماعی، رمان جنایی، رمان پاورقی، رمان تاریخی، رمان علمی تخیلی، رمان فانتری و رمان وحشت. شما برای دانلود و مطالعه رمان های مورد علاقه تان به سایت کتابچین مراجعه کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر به وب سایت کتابچین مراجعه نمایید.

آیا فقط زنان رمان عاشقانه دوست دارند؟

 

 

رمان عاشقانه خارجی در بستر تاریخ

هر روز طرفداران رمان عاشقانه بیش تر می شود و در ایران و کشورهای اروپایی و غربی نیز زنان جمعیت بیش تری نسبت به مردان را برای مطالعه رمان تشکیل می دهند. معمولاً در کتاب های رمان خارجی یک داستان عاشقانه را در حول یکی از جنگ های واقعی روایت می کند و یا در بستر یک جریان تاریخی اتفاق می افتد و همین باعث می شود که مردان هم کتاب عاشقانه را بخوانند. ولی با این حال همچنان این زنان هستند که بیش تر مخاطب و طرفدار این رمان هستند.

در رمان خارجی موضوعات روز در نوشته های نویسندگان خارجی بیش تر خود را نشان می دهد و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد. در رمان های خارجی از شخصیت های مطرح ها و قهرمان ها استفاده می شود به همین دلیل برای خواننده جذابیت بیش تری پیدا می کند که تا آخر کتاب را بخواند. در رمان های خارجی هم به یک داستان عاشقانه پرداخته می شود و هم یک واقعه تاریخی را به طور کامل شرح می دهد و در پایان کتاب خواننده بدون این که خود بداند تاریخ را هم خوانده است.

رمان عاشقانه خارجی در بستر تاریخ

 


لینک های دانلود
لینک کوتاه‌ :
مطالب مرتبط
برچسب ها

برترین مطالب آهنگ فاخر
روز هفته ماه سال
دسته بندی خوانندگان